Domestos súťaž o €4.000,- pre MŠ

Drahé p.učiteľky, upratovačky a rodičia! 

Aj s Vašou pomocou sa môžeme zapojiť do súťaže Domestos a vyhrať pre našu materskú škôlku až €4.000,- na rekonštrukciu kúpelní alebo domestos produkty na celý rok zdarma!

Pani učiteľky a upratovačky prosíme, aby sa zapojili do súťaže plnením aktivít, ktoré každý týždeň uverejní domestos na svojej stránke a vyfotografovali plnenie aktivity.. fotky stiahneme raz za týž. na stránku domestos pre školy.. za každú splnenú aktivitu naša škôlka získa 100bodov!!! (už máme 2aktivity splnené a ku dňu 14.10.15 máme 211 bodov! pozrite si fotky z našej MŠ a prosíme, kliknite na 1 z nich pre získanie ďalšieho bodu)

prihlásiť sa môžete registračným kódom našej MŠ: HUAGPZ

Rodičov prosíme, aby zbierali účtenky (bločky) pri kúpe domestos produktov a účtenky nahrávali priamo na ich web stránku v rubrike"pre rodičov", na ktorú sa môžete zaregistrovať na www.domestospreskoly.sk a klikali na fotky aktivít, kde sa načítajú body.. za každé kliknutie alebo za každý bloček domestosu získame 1bod! (najskôr si pozrite pod registr.kódom našej MŠ: HUAGPZ fotky, ktoré sa vám zobrazia, tie sú z našej MŠ a na tieto fotky treba klikať pri každej aktivite (prihlásiť sa môžete pod vlastným: menom a heslom, pod ktorým sa zaregistrujete, názov škôlky je Hečková 13

Až 2 materské škôlky s najvyšším počtom bodov získajú výhru €4.000,- na rekonštrukciu kúpelní a až 100 škôlok získa domestos produkty na celý rok zdarma! Veríme, že s Vašou pomocou môžeme byť jednou z nich! 

Srdečne ďakujeme!

https://www.domestospreskoly.sk/jak_soutezit