Skupina na Facebooku - Rodičia, deti a pani učiteľky našej škôlky

19.03.2020 20:29

Milí rodičia

Dnes som zriadila na Facebooku súkromnú skupinu pre Vás a Vaše, naše deti. Plne si uvedomujeme aj my ich pani učiteľky vážnosť situácie a aj to, že teraz ste vy tí, čo musia deťom vyplňať každý deň programom. Preto prichádzame s nápadom, ako Vám trošku pomôcť a postupne budeme pridávať do tejto skupiny rôzne prezentácie, úlohy, pracovné listy , ale i básničky.... atď, ktoré Vám pomôžu a budú návodom, ako rozvíjať Vaše deti.

Samozrejme, že uvítame, keď aj vy prídete s rôznymi námetmi, ako deťom pripraviť program, aby sa doma nenudili. Preto máte možnosť do skupiny vkladať rôzne súbory aj vy. Chcem Vás len poprosiť, aby táto skupina bola najmä edukatívnou skupinou a nie pokecom. Ak však budú otázky smerované na edukáciu, tie píšte, budeme sa snažiť odpovedať Vám na ne.

Prajem Vám najmä veľa pozitívnej energie a dávajte na svoje rodiny pozor

Bc. Miriam Kantorová