Naše triedy

 Čo nám odkazujú naše deti?

V MŠ nás pani učiteľka vedie k utváraniu elementárnych základov empatie, schopnosti chápať, akceptovať a brať v plnej miere ohľad na našich kamarátov a preto prosíme, zvážte náš zdravotný stav, aby sme náhodou nenakazili ostatné deti, ktoré sa do MŠ vrátili už vyliečené z choroby.

Nedávajte nám do MŠ rôzne cenné predmety, sladkosti, čaj, stravu, ani hračky, predídeme tak nežiadúcim momentom, ktoré na ostatných našich kamarátov zle vplývajú a často sú zdrojom našich konfliktov. 

 
 

I.trieda SLIMÁČIKY

           

 

Učiteľky:  Bc. Miriam Kantorová – Riaditeľka školy

                  Kamila Boldižárová – tr. učiteľka

 

P.č.

Meno

Priezvisko

 
 

1.

Ivana

Čižmárová

 

2.

Soňja

Ďuríková

 

3.

Karin

Fričovská

 

4.

Martin

Fričovský

 

5.

Olívia

Geciová

 

6.

Marína

Hríbová

 

7.

Peter

Chlebák

 

8.

Peter

Iľaš

 

9.

Marko

Katuščák

 

10.

Amália

Kmecová

 

11.

Juraj

Kondáš

 

12.

Adela

Kurucová

 

13.

Šimon

Rožnovjak

 

 

 

 

II.trieda LIENKY

             

Učiteľky:  Mgr. Zuzana Galajdová – tr.učiteľka

                         Jaroslava Andelová

 

P.č.

Meno

Priezvisko

 
 

1.

Alex

Čerevka

 

2.

Sofia Lilien

Čižmárová

 

3.

Šimon

Iľaš

 

4.

Vratislav

Krištof

 

5.

Oliver

Lacko

 

6.

Daniel

Maliňák

 

7.

Dominika

Matiová

 

8.

Nina

Matisová

 

9.

Kristína

Ondová

 

10.

Sára

Ondová

 

11.

Alexandra

Rendošová

 

12.

Dávid

Štefko

 

13.

Viktor

Vinarčík

 

14.

Patrik

Weiszer

 

15.

Patrik

Toropila

 

 

 

 

III.trieda STONOŽKY

                   

 

Učiteľky: Jarmila Grantnerová – tr.učiteľka

  Zuzana Guľová

 

P.č.

Meno

Priezvisko

 
 

1.

Filip

Bakši

 

2.

Matej

Bóna

 

3.

Michaela

Buľková

 

4.

Sofia

Čerkalová

 

5.

Samuel

Doboš

 

6.

Martin

Ferencz

 

7.

Natália

Haľková

 

8.

Nina

Kolesárová

 

9.

Sára

Kolesárová

 

10.

Tobias

Kováč

 

11.

Filip

Krištof

 

12.

Viliam

Langer

 

13.

Alexandra

Lešková

 

14.

Ella

Puchallová

 

15.

Emma

Šimková

 

16.

Lukáš

Štefánik

 

17.

Ivana

Valentová

 

18.

Ondrej

Vencel

 
 

 

IV.trieda MOTÝLIKY

                   

 

Učiteľky:  Iveta Kajatyová – tr.učiteľka

                 Dana Beľušová

 

P.č.

Meno

Priezvisko

 
 

1.

Ema

Altmanová

 

2.

Natália

Benkóová

 

3.

Matej

Bodnár

 

4.

Adrián

Fedor

 

5.

Liana

Geciová

 

6.

Zoja

Gregoire

 

7.

Tamara

Hríbová

 

8.

Natália

Krajňáková

 

9.

Kristián

Kuruc

 

10.

Tomáš

Kyselica

 

11.

Nikolas

Nagy

 

12.

Bianka

Obšitošová

 

13.

Boris

Paštrnák

 

14.

Sofia

Rusínová

 

15.

Matúš

Sukovský

 

16.

Tamara

Trojčáková

 

17.

Marek

Vranec